Year  Under 11  Under 12  Under 13  Under 14  Under 15  Under 16  Under 17  Youth Girls
 2015          T.Baker  H.Cameron    B.Mainland
 2014  C.Hughes (R)
 F.Walker (B)
 T.Humphreys  R.Brodrick (R)
 D.Garrett (B)
 T.Baker  B.Souter  L.Hewitt    
 2013  L.Ord  M.Lorimer (B)
 J.Paydon (R)
 T.Baker  B.Souter  L.Hewitt  B.Frey    
 2012  B.Cornford (B)
 T.Christie (R)
 B.Walker (B)
 J.Berenger (R)
 B.Souter  L.Hewitt  B.Frey  F.Roberts (B)
 Z.McLaughlan-Dore (R)
   
 2011  K.Arnold (B)
 T.Baker (R)
 H.Bould  L.Hewitt  B.Frey  C.Harwood
 C.Creed (R)
 J.Pickess    
 2010  A.Jackson (R)
 J.Oliver (B)
 L.Hewitt  B.Frey  C.Harward  Z.White  N.Cox    
 2009  L.Hewitt  B.Frey  A.McLeod  A.Turville (R)
 J.Pickess (B)
 J.Thorne  E.Monteath    
 2008  B.Hillman  C.Harward  B.Humphrey (R)
 Z.White (B)
 M.Nicholls (B)
 N.Cox  E.Monteath  B.Osborne    
 2007  C.Harward  B.Todd (R)
 M.Nicholls
 J.Thorne  S.Foster  L.Stoner  C.Dixon    
 2006  M.Hill (R)
 Z.White (B)
 J.Kingsbury  B.Kellerman  L.Stone  S.Burnell  T.Horton
 L.Adams
 T.Smith
   
 2005  J.Kingsbury  A.Mathers  L.Stone  S.Burnell  T.Horton  J.Exner    
 2004  C.Chernishoff  D.Durant  S.Burnell  L.Adams  J.Grant  A.Borrie    
 2003  D.Durant    D.McNamara  D.Bruce    M.Newport    
 2002  S.Burnell  R.Hallpike  B.Weaver  S.Drake  W.Lete  S.Reddaway    
 2001  L.Adams  M.Frey  S.Drake  W.Lete  S.Reddaway  T.Madder    
 2000  M.Frey (R)
 B.Weaver (B)
 S.Wormald  A.McNabb  H.Frankhauser  B.Poole  C.Herbert    
 1999  S.Drake  A.McNab  S.Reddaway  R.Leary  N.Latchman  P.Butler    
 1998                
 1997                
 1996  D.Moss  P.Butler  N.Latcham  T.Lane
 J.Russell
 J.Helquist  J.Clancy
 W.Sanghvi
   
 1995  M.Hamilton  L.Clancy  M.Day  M.Jackson  J.Clancy  N.Montgomery    
 1994  L.Renouf  T.Lane  S.Klein  S.Hibberd    D.Taylor    
 1993  T.Lane  R.Wells  R.Renouf  A.Spicer  K.Low  A.Cornwill    
 1992  R.Barnet  T.Lane  A.Jones  K.Low  T.Crech      
 1991  T.Lane  A.Jones  K.Low  J.Alkemade  A.Charles  D.Sims    
 1990  T.Kennedy  G.Marsden  C.Kendall  A.Charles
 J.Sanghvi
 J.Kurts
 J.Norton      
 1989  S.Jackson  P.Snowden
 R.Shirrefs
   S.Smith  G.Lamb      
 1988  C.Kendall  B.Campbell  S.Smith  M.Arnott  C.Dixon      
 1987  A.Charles  M.Tiffen  M.Arnott  C.Dixon  S.Cox      
 1986  J.Smith
 B.Ramsay
 D.King  C.Dixon  B.Cooper    G.O'Neil    
 1985  D.King  A.Turipp  S.McComb    I.Cane  G.MacMilian    
 1984  C.Charles  N.Alkemade  M.Remy  K.Berry  M.Barnes
 L.Chlodo
 M.Watson    
 1983  M.Bell  B.Davenport  C.Bleasby
 G.O'Neil
 K.Hendrix  S.Clark  S.Gentle    
 1982  M.Remy  A.Reid  B.Grey  B.Rault  R.Blackledge      
 1981  K.Berry  K.Hendrix  B.Rault  K.Rasch  P.Papettas  M.Burns    
 1980  G.Plymin  S.Cant  C.Rasch    M.Burns  A.McCann
 D.Martin
   
 1979  S.Cant  M.Moore    T.Duthie    M.Johnson    
 1978  S.Cant    M.Burns    A.McCann      
 1977  P.James    D.Brereton    P.Edwards      
 1976  M.Facey  D.Allen    M.Mounsey  D.Scotter  M.Hale
 L.Osborne
   
 1975  D.Ellen    M.Bradley    S.Scoble  A.Sheilds    
 1974    A.Ivers    B.Hopkins        
 1973  K.Berry      P.Walker        
 1972        G.Membrey    S.Wickes